Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

500

Dzbanek Bistrot 500 ml

Dostępny

SKU: 25771
Waga 772820 kg
wymiary

Pojemność (ml)

productCode

marka

LINIA VINA JULIETTE – Kieliszek do wina 500ml [kpl.]

Dostępny

SKU: 22312
Waga 5993 kg
Pojemność (ml)

ilość szt. w opak.

productCode

marka

Pucharek Quadro 500ml [kpl.]

Dostępny

SKU: 22364
Waga 1756 kg
ilość szt. w opak.

wymiary

Pojemność (ml)

productCode

marka

Słoik typu wek Fido 500 ml

Dostępny

SKU: 25783
Waga 776131 kg
wymiary

Pojemność (ml)

productCode

marka

Szklanka Cool Blue niska 500 ml

Dostępny

SKU: 25733
Waga 775691 kg
wymiary

Pojemność (ml)

productCode

marka

Szklanka niska 500 ml 500 ml

Dostępny

SKU: 25730
Waga 775660 kg
wymiary

Pojemność (ml)

productCode

marka

ZENIX INTENSITY – Miska 160ml [1szt.]

Dostępny

SKU: 22393
Waga 1630 kg
wymiary

Pojemność (ml)

ilość szt. w opak.

productCode

marka

PROFESJONALNA GASTRONOMIA ORAZ
SPRZĘT I AKCESORIA DO KUCHNI DOMOWEJ

W naszej ofercie znajdziesz sprzęty i urządzenia kuchenne. Wszelkie szkło: szklanki, pokale, kieliszki, nietuzinkową porcelanę. Ciężki sprzęt i akcesoria do profesjonalnej gastronomii.

Wszystko dla Twojej kuchni i profesjonalnej gastronomii

W naszym sklepie gastronomicznym znajdziesz produkty pozwalające na kompleksowe wyposażenie kuchni, restauracji, baru i kawiarni. Możesz wybierać spośród wielu modeli i wyszukać artykuły najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje szeroki wybór naczyń i urządzeń usprawniających pracę każdego kucharza, cukiernika i miksologa. Proponujemy produkty dla amatorów i profesjonalistów wyróżniające się poręcznością i wysoką jakością – ich walory praktyczne i estetyczne docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Dostarczamy artykuły uznanych marek, tworzących swoje wyroby, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia. Decydując się na nasz sklep gastronomiczny, wybierasz najwyższe standardy obsługi i funkcjonalne wyposażenie dla swojego lokalu.

a’Gusto – wiedza i doświadczenie

Firma rozpoczęła swą działalność w marcu 2007 roku. Od początku zakres naszych działań związany był z branżą HoReCa. W pierwszych latach obecności na rynku firma a’Gusto zajmowała się wyposażeniem stołu. Z biegiem czasu nasza działalność poszerzyła się o urządzenia gastronomiczne oraz pełne wyposażenie gastronomii. Dziś możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę: od przygotowania projektu lokalu po montaż oraz dostawę urządzeń gastronomicznych i wyposażenia.

Wybierz najwyższą jakość

Wszystkie produkty, dzięki którym wyposaża się kuchnie w restauracjach, kawiarniach czy innych lokalach gastronomicznych, oferowane przez a’Gusto, spełniają restrykcyjne normy HACCP oraz są zgodne z założeniami Ustawy o Wymogach Zdrowotnych Żywności i Żywienia. HACCP to system zapewniający najwyższą jakość usług i produktów związanych z wytwarzaniem, przechowywaniem i dostarczaniem żywności. Ustawa dotyczy nie tylko samej żywności, ale także naczyń i sprzętu gastronomicznego.

Nasza dbałość to Twój komfort

a`Gusto to nie tylko samo dostarczanie produktów wyposażenia gastronomii. Nasza oferta obejmuje także projekty technologiczne, szkolenia, serwis i doradztwo. Od projektu, przez szkolenia po serwis – zapewnimy Ci, wszystko, czego potrzebuje Twoja gastronomia. Od największych maszyn i sprzętu gastronomicznego po maleńką łyżeczkę – w naszej bogatej ofercie znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia kuchni i baru. Z nami skompletujesz m.in. zastawę stołową, kupisz przybory cukiernicze, profesjonalne obuwie i odzież, naczynia kuchenne, systemy transportu, szkło barowe, sprzęt AGD, urządzenia chłodnicze czy zmywarki. Poznaj nasz szeroki asortyment, a w razie potrzeby skorzystaj z pomocy naszych doradców. a’Gusto zapewnia prawdopodobnie najbardziej kompleksową ofertę w sektorze wyposażenia gastronomii – gwarantujemy udane zakupy.