Autoryzowany serwis Liebherr

Naprawa urządzeń Liebherr

Autoryzowany serwis Lieebherr

Agusto Professional – autoryzowany serwis Liebherr Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu oraz rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Liebherr Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

autoryzowany serwis Liebherr wrocław
Autoryzowany Serwis Liebherr
Autoryzowany serwis Liebherr

Zadzwoń do nas : +48 797 722 394

autoryzowany serwis Liebherr wrocław
Naprawa urządzeń Liebherr
PRODUKTY LIEBHERR

Liebherr - Informacje o marce

Zaawansowana technologia chłodzenia i nowoczesne wzornictwo.
Program artykułów gospodarstwa domowego Liebherr znany jest z innowacyjnych idei, nowoczesnego wzornictwa, a także przemyślanych rozwiązań zapewniających optymalną wygodę użytkownika. Obejmuje lodówki i zamrażarki podblatowe, wolnostojące i do zabudowy, lodówko-zamrażarki, chłodziarki do przechowywania żywności i napojów, chłodziarki do wina i szafki z regulacją temperatury do wina oraz humidory. Szafy chłodnicze i zamrażarki, lodówki i zamrażarki skrzyniowe, chłodziarki i laboratoryjne szafy chłodnicze są opracowywane i produkowane przede wszystkim do użytku profesjonalnego w handlu detalicznym i przemyśle. Urządzenia domowe firmy Liebherr są symbolem jakości w Europie i na innych kontynentach. Codziennie ponad 7,000 urządzeń opuszcza różne zakłady produkcyjne firmy Liebherr.

Cztery zakłady produkcyjne.
Liebherr produkuje lodówki i zamrażarki od 1954 roku. Obecnie są one produkowane w czterech krajach, tj. w Niemczech, Austrii, Bułgarii i Malezji. Liebherr-Hausgeräte GmbH w Ochsenhausen (Niemcy) koordynuje całą działalność oddziału jako spółka dominująca.