Autoryzowany serwis Lotus

Naprawa urządzeń Lotus

Autoryzowany serwis Lotus

Agusto Professional – autoryzowany serwis Lotus Wrocław – świadczy usługę serwisu urządzeń tej firmy na każdym poziomie. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym, realizujemy przegląd okresowy urządzeń gastronomicznych, ale także realizujemy naprawy pogwarancyjne w przypadku wystąpienia awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budową i zasadę działania pieców, warników, chłodziarek czy kuchni (zarówno gazowych, jak i elektrycznych czy indukcyjnych).

Zajmujemy się naprawą wszystkich profesjonalnych urządzeń gastronomicznych w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla sprawnej pracy lokalu. Jest to powód, dla którego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Naprawy realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki dużej znajomości sprzętu, a także rozwiniętej sieci partnerskiej, jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie sprowadzić niezbędne części zamienne.

Autoryzowany serwis Lotus Wrocław – A’Gusto Professional to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Pracując wiele lat z czołowymi restauracjami, hotelami i barami w Polsce poznaliśmy potrzeby naszych klientów jak nikt inny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przede wszystkim to precyzja i czas są jednymi z najważniejszych czynników w kuchni. Co więcej, dokładnie te same zasady są podstawą dla całego zaplecza dotyczącego tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długotrwałą współpracę i dobre relacje w biznesie, dlatego każdego z naszych klientów traktujemy z uwagą od samego początku.

autoryzowany serwis lotus wrocław autoryzowany serwis lotus Autoryzowany serwis Lotus 75591579a26ddb8dc4 6UCBG14FV 768x768
Autoryzowany Serwis Lotus

Autoryzowany serwis rational

Zadzwoń do nas : +48 797 722 394

Napisz do nas

autoryzowany serwis lotus wrocław autoryzowany serwis lotus Autoryzowany serwis Lotus lotus 1 300x200
Naprawa urządzeń Lotus

PRODUKTY LOTUS

Lotus – Informacje o marce

Linia RM GASTRO składająca się z urządzeń gazowych i elektrycznych wpuszczanych w blat. Wykonywana ze stali
nierdzewnej satynowanej z chromowanymi dodatkami, zachowująca funkcjonalność i estetykę. W jej skład wchodzą wszystkie urządzenia potrzebne do zaspokojenia wszelkich kuchennych potrzeb: jednostki gotujące, smażące, patelnie, frytownice, a także wiele innych.